Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Kodeks spółek handlowych Łączenie, podział i przekształcanie spółek Komentarz 2018

Książka Kodeks spółek handlowych Łączenie, podział i przekształcanie spółek Komentarz 2018 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Michalski Marek


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Komentarze praktyczne
Rok wydania:  

2018


Ilość stron:  600
Oprawa:  twarda
Format:  B5
ISBN:  
978-83-8124-645-3
Cena: 169zł
Opis

Kodeks spółek handlowych

Kodeks spółek handlowych Łączenie, podział i przekształcanie spółek Komentarz 2018 według stanu prawnego na 31 maja 2018 r.

Publikacja ma charakter komentarza praktycznego, koncentrującego się na zagadnieniach związanych z faktycznym zastosowaniem procedur łączenia, podziału i przekształcania spółek handlowych w codziennym obrocie gospodarczym.

Autorzy - przede wszystkim doradcy transakcyjni - korzystając ze swojego bogatego doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych, przybliżyli tę skomplikowaną problematykę.

W komentarzu kompleksowo omówiono przebieg regulowanych Kodeksem spółek handlowych procedur połączenia, podziału oraz przekształcenia na każdym ich etapie – zarówno menadżerskim, jak i właścicielskim i sądowym. Na szczególną uwagę zasługuje przy tym szczegółowe omówienie połączeń transgranicznych, coraz częściej spotykanych w praktyce obrotu.

Analizę poszczególnych regulacji prawnych uzupełnia zbiór wzorcowych dokumentów i pism mających zastosowanie w procedurach łączenia, podziału i przekształcania spółek handlowych.

Opracowanie jest skierowane do menedżerów, przedsiębiorców, ale także adwokatów, radców prawnych i sędziów.

Wzory pism zawarte w publikacji są dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb.
Inne pozycje tego autora
Książka Ustawa o ofercie publicznej. Komentarz 2014 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Ustawa o ofercie publicznej. Komentarz 2014
KOMPLEKSOWE OPRACOWANIE MATERIIUstawa Prawo o ofercie publicznej warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu ora...
Cena: 139,00zł
Książka Prawo spółek kapitałowych. Tom 17B w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Prawo spółek kapitałowych. Tom 17B
Tom 17B Systemu Prawa Prywatnego w zakresie problematyki prawa spółek kapitałowych obejmuje poszczególne zagadnienia związane z: funkcjonowaniem...
Cena: 299,00zł
Książka Spółki Skarbu Państwa na rynku kapitałowym w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Spółki Skarbu Państwa na rynku kapitałowym
Spółki Skarbu Państwa Książka Spółki Skarbu Państwa na rynku kapitałowym jest rezultatem odbytej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: Spółki Skarbu Pa...
Cena: 135,00zł
... jest pusty