Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Kodeks postępowania cywilnego. Postępowanie zabezpieczające. Komentarz 2013. Wydanie 2

Książka Kodeks postępowania cywilnego. Postępowanie zabezpieczające. Komentarz 2013. Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Zawistowski Dariusz


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  2
Seria:  PRAKTYCZNE KOMENTARZE
Rok wydania:  

2013


Ilość stron:  304
Oprawa:  twarda
Format:  A5
ISBN:  
978-83-264-4197-4
Cena: 119zł
Opis
Publikacja Kodeks postępowania cywilnego. Postępowanie zabezpieczające. Komentarz 2013. Wydanie 2 stanowi komentarz do przepisów części drugiej kodeksu postępowania cywilnego - istotnych z punktu widzenia praktyki stosowania prawa - regulujących postępowanie zabezpieczające.

Obecne, drugie wydanie książki uwzględnia zmiany, w tym wprowadzone przez ustawę z dnia 16 września 2011 r. nowelizującą kodeks postępowania cywilnego, jak również najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego w omawianym zakresie.

Dla wzmocnienia jego walorów praktycznych, w tekście opracowania zamieszczono także wybór powoływanych orzeczeń, częściowo z najistotniejszymi fragmentami ich uzasadnień, oraz wybór przepisów odnoszących się do postępowania zabezpieczającego znajdujących się poza kodeksem postępowania cywilnego.

Adresaci:
Kodeks postępowania cywilnego. Postępowanie zabezpieczające. Komentarz 2013. Wydanie 2 jest adresowany przede wszystkim do osób, które zajmują się postępowaniem zabezpieczającym w praktyce, w tym do sędziów, radców prawnych, adwokatów, komorników sądowych oraz aplikantów tych zawodów prawniczych.

Dariusz Zawistowski - sędzia z długoletnim stażem zawodowym, od 2006 r. sędzia Sądu Najwyższego - Izby Cywilnej; specjalista w dziedzinie postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego; współautor dwóch komentarzy do kodeksu postępowania cywilnego.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji. Komentarz 2012 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji. Komentarz 2012
Stan prawny: 21.09.2012 r.Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji. Komentarz 2012 zawiera szczegółowe omówienie przepisów ustawy o komornikach ...
Cena: 135,00zł
Książka Konsumencka umowa o dzieło w świetle art. 627 Kodeksu cywilnego w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Konsumencka umowa o dzieło w świetle art. 627 Kodeksu cywilnego
„Konsumencka umowa o dzieło (w świetle art. 627 Kodeksu cywilnego)” stanowi monograficzne, systematyczne opracowanie niniejszego podtypu u...
Cena: 85,00zł
... jest pusty