Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Kluczowe zasady realizacji projektu unijnego Kompendium dla beneficjentów

Książka Kluczowe zasady realizacji projektu unijnego Kompendium dla beneficjentów w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  244
Format:  B5
ISBN:  
978-83-269-6567-8
Cena: 89zł
Opis

Realizacja projektów unijnych

Książka Kluczowe zasady realizacji projektu unijnego Kompendium dla beneficjentów zawiera przegląd najważniejszych wskazówek, jak skutecznie pozyskać dotację unijną i zrealizować projekt. Książka jest zbiorem praktycznych porady eksperckich na temat  przygotowania wniosku o dofinansowanie, zarządzania projektem i personelem oraz prowadzenia finansów projektu.

Każdy, kto chce z powodzeniem przygotować, organizować i zarządzać projektem unijnym, koniecznie powinien zajrzeć do książki pt. „Kluczowe zasady realizacji projektu unijnego. Kompendium dla beneficjentów”.
Znajdują się w niej użyteczne rozwiązania dostępne dla każdego typu beneficjenta. Dzięki wskazówkom ekspertów Czytelnik pozna działania, które warto podjąć, aby bezbłędnie realizować projekt unijny.

Książka przybliż również warunki, które przedsięwzięcie musi spełnić, aby nie okazało się, że konieczny będzie zwrot dotacji. W poradniku Czytelnik znajdzie podpowiedzi, jak kontrolować prace na wszystkich etapach realizacji projektu dofinansowanego z funduszy unijnych.
... jest pusty