Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Karta Podatkowa 2011

Książka Karta Podatkowa 2011 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Dróżdż Barbara


Wydawnictwo:  

Forum Doradców Podatkowych


Rok wydania:  

2011


Oprawa:  miękka
ISBN:  
_
Cena: 49zł
Opis
Publikacja "Karta Podatkowa" kierowana jest do drobnych przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobowo działalność gospodarczą, bądź też w formie spółki cywilnej. Przedstawiono w niej zagadnienia związane z  opłacaniem zryczałtowanego podatku dochodowego w formie karty podatkowej. W niniejszym opracowaniu znajdą Państwo informację na temat wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zasad opodatkowania kartą podatkową oraz innych obowiązków związanych z rozliczaniem się z Urzędem Skarbowym w tej formie. Szczególny nacisk położony został na omówienie zagadnień dotyczących warunków opodatkowania kartą podatkową, ustalenia jej wysokości, a także na obowiązki jakie z tego tytułu wynikają dla podatnika.

 Przedstawiono również inne zagadnienia, które dotyczą podatników rozliczających sie w formie karty podatkowej, takie jak obowiązki wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 Zarysowano także problemy związane z podatkiem od towarów i usług, na które mogą się natknąć drobni przedsiębiorcy opłacający podatek dochodowy w formie karty podatkowej.

Barbara Dróżdż - doktorantka w Zakładzie Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestniczka licznych konferencji i seminariów podatkowych, zawodowo zajmuje się zarówno księgowością jak i prawem podatkowym.


... jest pusty