Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Gabinet stomatologiczny Zmiany prawne od 1 stycznia 2020 roku

Książka Gabinet stomatologiczny Zmiany prawne od 1 stycznia 2020 roku w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2020


Ilość stron:  116
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-269-8789-2
Cena: 95zł
Nakład wyczerpany
Opis
Sprawdź, jak prowadzić dokumentację elektroniczną w gabinecie stomatologicznym: e-zwolnienia, e-recept i e-skierowania od 1 stycznia 2020 roku. Miej pewność, że właściwie prowadzisz ewidencję i sprawozdawczość po zmianach, które wchodzą w życie od 1 stycznia 2020 roku. Prowadź poprawnie dokumentację medyczną swoich pacjentów po ostatnich zmianach.

Skorzystaj z nowej możliwości, jaką jest opieka stomatologiczna nad uczniami w gabinecie szkolnym czy dentobusie. W książce znajdziesz także najnowsze wyroki sądowe, dzięki którym uchronisz się przez roszczeniami pacjentów.

Do książki dołączona jest płyta „Zgody, oświadczenia, umowy, upoważnienia. 40 dokumentów niezbędnych dla lekarza dentysty”. Pobierz je i wykorzystuj w codziennej pracy.

W 2019 i 2020 roku lekarz dentysta musi wdrożyć w swoim gabinecie kilkanaście zmian prawnych.  Dotyczą one w dużej mierze dokumentacji medycznej, ale nie tylko.

Skorzystaj z praktycznych instrukcji, które umożliwią Ci wystawianie e-zwolnień od 1 grudnia 2018 r., e-recept od 8 stycznia 2020 r. oraz e-skierowań od 8 stycznia 2021 roku.

Od 1 stycznia 2020 roku gabinety lekarskie muszą prowadzić ewidencję odpadów oraz sprawozdawczość wyłącznie w systemie teleinformatycznym.

Sprawdź, jak zarejestrować się w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) i jak utylizować odpady medyczne po zmianach.
Nakład wyczerpany
... jest pusty