Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Opinie o Księgarnia-Wrzeszcz.pl w Nokaut.pl
Kategorie
Zobacz również

Egzamin komorniczy 2014. Zbiór zadań z rozwiązaniami. Wydanie 2

Książka Egzamin komorniczy 2014. Zbiór zadań z rozwiązaniami. Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Ziętara Jarosław


Wydawnictwo:  

C.H. Beck


Wydanie:  2
Seria:  Aplikacje prawnicze
Rok wydania:  

2014


Ilość stron:  400
ISBN:  
978-83-255-5947-2
Do pobrania:
Cena: 84zł
Opis
Opracowanie Egzamin komorniczy. Zbiór zadań z rozwiązaniami jest jedyną pozycją na rynku publikacji prawniczych skierowaną do osób przystępujących do egzaminu komorniczego.

Egzamin komorniczy polega na sprawdzeniu przygotowania osoby do niego przystępującej do samodzielnego i należytego wykonywania zawodu komornika sądowego. Do roku 2013 włącznie egzamin składał się z części pisemnej i ustnej. W wyniku likwidacji części ustnej egzaminu komorniczego zmieniony został jego kształt. Obecnie, w trakcie egzaminu komorniczego, zdający opracowuje jedynie dwa zadania pisemne.

Niniejsza publikacja Egzamin komorniczy. Zbiór zadań z rozwiązaniami stanowi kontynuację opracowania Egzamin komorniczy – część pisemna wydanego przez Wydawnictwo C.H. Beck w 2013 r. Jest rozszerzeniem poprzedniej pozycji o zadania z egzaminu komorniczego przeprowadzonego w 2013 r. wraz z ich przykładowymi rozwiązaniami. Każdy zaprezentowany temat egzaminacyjny opatrzono krótkim komentarzem opartym na dogmatyce prawa i orzecznictwie Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego i sądów powszechnych.
Inne pozycje tego autora
Książka Egzamin komorniczy. Zbiór zadań. Wydanie 3 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Egzamin komorniczy. Zbiór zadań. Wydanie 3
Egzamin komorniczy przeprowadzany jest raz w roku w terminie wyznaczonym przez Ministra Sprawiedliwości i polega na sprawdzeniu przygotowania osoby do...
Cena: 110,00zł
... jest pusty