Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Doradztwo odszkodowawcze w Polsce Potrzeba regulacji prawnej

Książka Doradztwo odszkodowawcze w Polsce Potrzeba regulacji prawnej w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kowalewski Eugeniusz


Wydawnictwo:  

TNOIK


Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  359
ISBN:  
978-83-7285-768-2
Cena: 60zł
Opis
Problematyka doradztwa odszkodowawczego jest obecnie jednym z najczęściej poruszanych tematów z zakresu świadczenia usług prawnych, koncentrujących się na obsłudze roszczeń odszkodowawczych. Opracowanie ma na celu zasygnalizowanie podstawowych problemów i wątpliwości wiążących się z działalnością przedmiotowych kancelarii, a w szczególności tych o profilu ubezpieczeniowym.

Książka jest pokłosiem konferencji pt. "Kancelarie odszkodowawcze i ich rola w dochodzeniu roszczeń wobec zakładów ubezpieczeń", która odbyła się w Warszawie w dniu 3 grudnia 2014 r. pod auspicjami Katedry Prawa Ubezpieczeniowego UMK w Toruniu.

Adresatami prezentowanego opracowania są przede wszystkim działające na rynku kancelarie funkcjonujące w obszarze obsługi i windykacji roszczeń odszkodowawczych, podmioty zajmujące się świadczeniem pomocy prawnej (adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi itp.), przedstawiciele zakładów ubezpieczeń i instytucji rynku ubezpieczeniowego, środowiska naukowe oraz reprezentanci organów i instytucji mających tzw. gestię legislacyjną w obszarze, w którym działają kancelarie odszkodowawcze.
... jest pusty