Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Dokumenty i dokumentowanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

Książka Dokumenty i dokumentowanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

PRESSCOM


Rok wydania:  

2021


Ilość stron:  260
ISBN:  
978-83-66248-66-3
Cena: 119zł
Opis
W jakim celu i w jaki sposób składa się oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu?
Kto i na jakim etapie powinien przygotować protokół z przebiegu postępowania i kto jest upoważniony do jego podpisania?
Jakie elementy powinna zawierać specyfikacja warunków zamówienia?
 
Na gruncie nowego pzp, bez względu na tryb prowadzenia postępowania czy wartość zamówienia, zamawiający ma obowiązek zadbać o dokumentację, która uzasadnia decyzje podejmowane na wszystkich etapach procedury. Publikacja zawiera szczegółowe omówienie przepisów dotyczących sporządzania oraz przechowywania dokumentów zarówno w zamówieniach poniżej, jak i powyżej progów unijnych.
 
Autor Wojciech Piórkowski kompleksowo wyjaśnia zawartość i treść protokołu oraz jego załączników, skład i zasady działania komisji przetargowej, specyfikację warunków zamówienia (SWZ), oświadczenie tymczasowe (JEDZ). W książce sporo miejsca poświęcono warunkom udziału w postępowaniu, w tym kwestiom związanym z weryfikowaniem zdolności danego wykonawcy do realizacji zamówienia oraz oświadczeniom w zakresie okoliczności powodujących konflikt interesów.
 
Czytelnik dowie się, jakiego rodzaju dokumenty i w jaki sposób powinny zostać dostarczone przez podmioty ubiegające się o udzielenie zamówienia oraz na jakich zasadach wykonawcy mogą wspólnie startować w przetargach publicznych (w ramach konsorcjum).
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Podmiotowe i przedmiotowe środki dowodowe Okiem praktyka w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Podmiotowe i przedmiotowe środki dowodowe Okiem praktyka
Publikacja Podmiotowe i przedmiotowe środki dowodowe autorstwa Katarzyna Bełdowska jest w pełni poświęcona problematyce podmiotowych i ...
Cena: 79,00zł
... jest pusty