Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

BHP w warsztacie samochodowym Bezpieczeństwo prac blacharskich, spawalniczych i lakierniczych

Książka BHP w warsztacie samochodowym Bezpieczeństwo prac blacharskich, spawalniczych i lakierniczych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Smoliński Dariusz


Wydawnictwo:  

ODDK


Rok wydania:  

2018


Format:  DVD lub pendrive
ISBN:  
_
Cena: 115zł
Opis

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Film dostępny na DVD lub pendrivie (przy składaniu zamówienia prosimy o wybór sposobu nośnika w komentarzu do zamówienia).

Najczęstsze wypadki w warsztatach blacharskich i lakierniczych polegają na: zmiażdżeniach, uderzeniach, urazach ciętych, poparzeniach i urazach odpryskami spawalniczymi, porażeniach prądem podczas obsługi uszkodzonych urządzeń elektrycznych, uszkodzeniach słuchu – głównie podczas obróbki blachy, uszkodzeniach wzroku – najczęściej podczas prac spawalniczych, porażeniach dróg oddechowych m.in. dymami spawalniczymi.

Film BHP w warsztacie samochodowym - bezpieczeństwo prac blacharskich, spawalniczych i lakierniczych to prezentacja dobrych i złych praktyk, realistyczne sceny i fachowy komentarz na temat:
-bezpieczeństwa BHP przy pracach blacharskich na zimno,
-zasad bezpiecznego spawania,
-poprawnego prowadzenia prac lakierniczych,
-wymagań dotyczących pomieszczeń,
-wymagań wobec pracowników.

Warunki i zakres użytkowania filmu: Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby). Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu.
Inne pozycje tego autora
Książka Zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego. Praktyczny poradnik w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego. Praktyczny poradnik
Prawo budowlane nakłada na właścicieli lub zarządców obiektów budowlanych obowiązek prowadzenia dla każdego budynku oraz obiektu budowlanego niebędące...
Cena: 63,00zł
... jest pusty