Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy

Książka Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Naróg Beata


Wydawnictwo:  

C.H. Beck


Seria:  Kadry, płace i BHP
Rok wydania:  

2013


Ilość stron:  489
ISBN:  
978-83-255-5030-1
Do pobrania:
Cena: 85zł
Nakład wyczerpany
Opis
Książka Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy ma formę przystępnego, praktycznego poradnika, w którym oprócz części opisowych przedstawiających poszczególne zagadnienia, zebrano szereg wziętych z życia pytań i odpowiedzi, na które odpowiadali specjaliści z zakresu bezpieczeństwa i  higieny pracy oraz prawa pracy.

W książce Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy odpowiadamy m.in. na pytania:
-czy kobieta po urlopie macierzyńskim, który poprzedzony był zwolnieniem lekarskim związanym z ciążą, ma obowiązek przed przystąpieniem do pracy wykonać badania kontrolne?
-czy należy skierować pracownicę na badania kontrolne, która zgłosiła się do pracy a nie nabyła świadczenia rehabilitacyjnego?
-czy istnieje obowiązek kierowania zleceniobiorców lub osób pracujących na umowę o dzieło na wstępne lub okresowe badania lekarskie?
-jak długo ważne jest zaświadczenie lekarskie o konieczności stosowania okularów korekcyjnych wydane przez lekarza medycy pracy?
-czy można refundować okulary korekcyjne w przypadku ich zagubienia lub zniszczenia przez pracownika?
-czy po zwolnieniu pracowników można zażądać od nich zwrotu okularów, jeśli zakup okularów korekcyjnych został zrefundowany?
-czy okulary korekcyjne zapewniane przez pracodawcę do pracy przy monitorze ekranowym koniecznie muszą mieć powłokę antyrefleksyjną?
-czy osoby zatrudnione na umowę o dzieło powinny przejść szkolenia bhp?
-czy za szkolenie okresowe pracownika służby bhp powinien zapłacić pracodawca?
-czy szkolenie wstępne z zakresu bhp musi odbyć się w pierwszym dniu zatrudnienia, kiedy spełnione są wszystkie warunki określone w art. 2373 KP?
-czy obecny stan prawny pozwala na szkolenia bhp wstępne i okresowe pracowników robotniczych, administracyjnych i kierowniczych w systemie samokształcenia (e-learning)?
-czy jest jakieś rozgraniczenie między monitorem ekranowym a komputerem nowej generacji i zachowaniem względów bezpieczeństwa wobec ciężarnej?
-jakie wymagania należy stosować do stanowisk osób, które pracują na laptopach?
-gdzie można kupić fotele ergonomiczne dla osób niepełnosprawnych, posiadające odpowiednie atesty?

Dodatkowo w książce Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy znajdą Państwo:
-wzory skierowania na badania lekarskie, terminarza badań lekarskich pracowników, karty szkolenia wstępnego z bhp
-listę kontrolną stanu przestrzegania przepisów dotyczących szkoleń bhp
-praktyczny komentarz do przepisów

Ponadto w publikacji Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy oprócz praktycznych wskazówek, wzorów dokumentów, przykładów, zamieszczono tematyczne akty prawne.

Dzięki publikacji Badania lekarskie. Okulary korekcyjne. Szkolenia bhp. Stanowiska pracy. Poradnik bhp dla pracodawcy zyskają Państwo także dostęp do portalu www.EkspertBeck.pl , modułu BHP, w którym są stale aktualizowane informacje.
Nakład wyczerpany
Inne pozycje tego autora
Książka Przewodnik po prawie pracy dla początkujących i średnio zaawansowanych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Przewodnik po prawie pracy dla początkujących i średnio zaawansowanych
Jakie dokumenty należy, a jakie warto przygotować na etapie zatrudnienia pracownika? W jakich sytuacjach przydaje się dobrze napisany regulamin pracy?...
Cena: 119,00zł
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Ustawa o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Komentarz 2013 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Ustawa o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Komentarz 2013
Narastające zatory płatnicze w stosunkach między przedsiębiorcami to jeden z głównych problemów, z jakimi borykają się współczesne rozwinięte gospodar...
Cena: 45,00zł
... jest pusty