Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Akta cywilne dla aplikantów Wydanie 2

Książka Akta cywilne dla aplikantów Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kocemba Karolina


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  2
Seria:  Aplikacje prawnicze
Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  652
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-9385-0
Cena: 84zł
Opis
Stan prawny: 18 września 2015 r.

Publikacja stanowi zbiór materiałów, które pomogą każdemu aplikantowi przygotować się do egzaminu zawodowego. W książce znajdują się nie tylko projekty apelacji i praktyczne wskazówki, jak ja sporządzić, lecz także informacje dotyczące przygotowania opinii o braku podstaw do wniesienia apelacji.

Książka składa się z trzech części.

Pierwsza część zawiera ogólne uwagi dotyczące sposobu przygotowania projektu apelacji oraz opinii o braku podstaw do jej wniesienia wraz z przykładowymi wzorami i objaśnieniami do nich.

W drugiej części zamieszczono materiały do pracy indywidualnej w formie dwunastu kazusów wraz z propozycjami ich rozwiązania. Kazusy, przedstawione w formie odwzorowującej oryginalne akta sprawy, autorka zaczerpnęła z praktyki w kancelarii, mając nadzieję, że ułatwią one Czytelnikom przygotowanie projektu własnego rozwiązania.

Trzecia część to propozycje rozwiązań kazusów stanowiących w latach poprzednich materiał na egzaminach adwokackich oraz radcowskich prowadzonych w obowiązującej formule.

Obecne drugie wydanie zostało uzupełnione o opracowanie zadań egzaminacyjnych z egzaminów adwokackich oraz radcowskich z lat 2014 i 2015.

Opracowanie zostało stworzone z myślą przede wszystkim o aplikantach adwokackich i radcowskich przygotowujących się do ostatniego egzaminu - egzaminu zawodowego.

PUBLIKACJA WYDANA WCZEŚNIEJ PRZEZ WYDAWNICTWO LEXISNEXIS
Inne pozycje tego autora
Książka Obowiązki informacyjne spółek publicznych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Obowiązki informacyjne spółek publicznych
Niniejsza książka Obowiązki informacyjne spółek publicznych ukazuje się jako kolejna publikacja w serii „Prawo w praktyce”.Podstawowym wal...
Cena: 79,00zł
... jest pusty